سبزعلیپور:آقای روحانی شما را بخدا آمارهای درست و واقع بینانه ای به ملت ایران ارائه دهید

رئیس مرکز تجارت جهانی ایران :
آقای روحانی روز گذشته در سخنرانی خود همه جانبه سعی نمودند تا خود را ناجی کشور، دولت تدبیر و امید را بهترین و موفق ترین دولت تاریخ ایران، سایر قوا و دستگاههای دیگر نظام را مقصر در دلنگرانی های مردم، در اذهان مردم ایران و جهان القا نمودند
دست آخر بنابه دلایلی نامشخص به یاد اصل ۵۹ قانون اساسی افتاده و مجدداً بحث همه پرسی و رفراندم را در جامعه مطرح نمودند.!!
کدام ۳۲ میلیارد دلار سرمایۀ خارجی را پس از برجام جذب کرده اید و این مبلغ در کدام پروژه ها سرمایه گذاری شده؟ پس چرا چندان کارخانه و پروژه ای که در دست ساخت باشد دیده نمیشود؟
آیا فروش این ۲ میلیون بشکه نفت که تازه طبق گفتۀ چند روز پیش وزیر نفت دولت دوازدهم، تمام پولش هم به ایران برنمی گردد، اینقدر جنابعالی را خوشحال و راضی کرده است؟
اگر سری هم به بازار بزنید آنموقع متوجه میشوید که آیا تورم کنترل شده یا روز به روز قیمتها در حال رشد میباشند، با توجه به افزایش وحشتناک نرخ ارز، قیمت سایر کالاها نیز سیر صعودی به خود گرفته است.!!
مگر تکمیل و راه اندازی ۶۰۰ هزار واحد شوخی است؟ اگر این تعداد واحد تکمیل و راه اندازی شده پس باید میلیونها شغل ایجاد میگردید، یا شاید همۀ این واحدهای تولیدی و صنعتی با ربات کار میکنند نه با کارگر!!!!
حضرتعالی همیشه خودتان را محق میدانید و همه را مقصر قلمداد میکنید و دولت خود را بی تقصیر. چندی پیش نیز راجع به اعتراضات خیابانی طوری سخن گفتید که انگار همه آنان طرفدار شما بوده و بواسطۀ دلخوری از عملکرد سایر قوا و دستگاهها به خیابان ریخته بودند. بارها فرمودید که مشکلات معترضین اقتصادی نبوده و دائماً سعی کردید تا تقصیر را به گردن دیگران بیاندازید.
درکل اعتماد به نفس جنابعالی ستودنی است

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار